טכנאי מחשבים בירושלים

compfix jerusalem

 

CompFix – טכנאי מחשבים בירושלים

ברוכים הבאים ל-compfix טכנאי מחשבים בירושלים בשירות אישי לבית הלקוח, אנו עושים כל מאמץ לספק שירות במהירות כדי שתחזרו לשגרה בהקדם, היתרונות בהזמנת טכנאי מחשבים דרכנו מפורטים בהמשך הדף, אתם מוזמנים להתרשם וגם ליצור עמנו קשר טלפוני לקבלת יעוץ חינם! מבצעים תיקונים בכל סוגי המחשבים, ניידים, נייחים, טאבלטים ומחשבים של אפל, שירות מהיר לבית הלקוח ללא תוספת תשלום, מעבדה משוכללת לתיקון כל סוגי המחשבים 20 שנות נסיון בתחום המחשוב לפרטיים ועסקיים מהירות ללא פשרות , אמינות , שירות , שירות עם חיוך

ליצירת קשר ושירות טכנאי מחשבים בירושלים עד הבית חייגו – 0737590128

microsoft certified

טכנאי מחשבים בירושלים – כמה מילים על עולם המחשבים

עולם המחשבים הולך ומתקדם עם השנים, אין כמעט תחום או מקצוע שלא תלוי בשירותי מחשוב, המחשבים חדרו לעולמנו והם כאן להישאר, כל מחשב והיעוד שלו, מחשבים ניידים נוחים מאוד לאנשי עסקים שנמצאים בדרכים, בזמן שמחשבים נייחים מתאימים לעבודה שוטפת במשרד, ישנם מחשבי יוקרה של אפל למשל שמספקים חווית משתמש מעולה ומהירה מחשבים אלו משמשים לרוב גרפיקאים ואנשי סאונד. מהפכת המחשוב הגיעה גם אל הכיס שלנו הסמארטפונים של היום הם מחשב לכל דבר, ניתן להשתמש בהם לאינספור שימושים, אפליקציות רבות מקלות את חיינו וימשיכו לעשות זאת בצורה טובה וטובה יותר בעתיד, כדי להישאר מחוברים אונליין בכל רגע נתון נהיה חייבים טכנאי מחשבים מקצוען שיספק לנו שירות מקצועי מהיר ואיכותי וישאיר אותנו בקצב המסחרר של אוטסטרדת המידע.

טכנאי מחשבים בירושלים

קצת על השירותים אותם אנו מציעים: סוגי תיקונים למחשבים

החלפת ספק כח במחשב נייח

התקלה הנפוצה ביותר במחשבים נייחים היא תקלה בספק הכח של המחשב, חלק זה עובד הכי קשה ביחס לשאר רכיבי המחשב, ברוב המקרים תקלה בספק הכח תשבית את המחשב והוא לא ידלק בכלל, במקרים אחרים המחשב ידלק ויכבה מיד, ספק כח איכותי יחזיק מעמד הרבה מעבר לספק ברמה נמוכה. כדי להחליף את ספק הכח דרוש ידע מוקדם וכמובן מקצועיות, התעסקות עם ספק הכח במחשבים אינו עסק לחובבנים, צרו קשר עם טכנאי מחשבים מנוסה כדי לבצע החלפה.

 

החלפת דיסק קשיח למחשב

נייח הדיסק הקשיח הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר במחשב, הדיסק הקשיח מאחסן עבורינו את המידע החשוב לנו כגון: תמונות מסמכים שירים סרטונים וכו.. תקלות יכולות להתרחש בדיסק הקשיח בכל זמן נתון לכן יש לדאוג לביצוע גיבויים באופן שוטף כדי למנוע אובדן מידע חשוב. עם החלפת הדיסק הקשיח במקרה תקלה, יש לבצע התקנה מחודשת של כל תוכנות המחשב ע"י טכנאי מחשבים מקצועי ומיומן, יש לבצע העברת מידע חשוב מכונן הגיבוי במידה והדיסק הקשיח שלנו אינו נגיש.

 

החלפת לוח אם למחשב – תיקון לוח אם למחשב נייח

לוח האם של המחשב הוא לב המחשב, כל רכיבי המחשב מתחברים אליו ודרכו כל הפעולות מבוצעות, רכיב מפתח זה הוא מרכז הפעילות של המחשב הכל עובר דרכו, תקלה ולו הכי קטנה בלוח האם תשבית את המחשב שלנו מפעולה, כדי לתקן או להחליף את לוח האם יהיה עלינו לבצע החלפה מקצועית ללוח אם איכותי שיחזיק שנים רבות, ברוב לוחות האם למחשבים נייחים מקבלים אחריות של 3 שנים, החלפת לוח האם הינה משתלמת ברוב המקרים ואינה יקרה מאוד ביחס לעלות המחשב.

 

החלפת כרטיס מסך למחשב נייח

לכל מחשב נייח כרטיס מסך כלשהו, במקרים בהם לא מדובר בכרטיס מסך מובנה ניתן להחליף את כרטיס המסך במקרה של תקלה. תופעות מוכרות כשכרטיס המסך מקולקל כוללת: פסים על המסך, מסך מרצד, מחשב נדלק אך אין תצוגה, מחשב נדלק אך נכבה אחרי מספר שניות,  כדי לאבחן ולהחליף כרטיס מסך מקולקל יש לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי ומנוסה, החלפת כרטיס המסך כרוכה במספר פעולות מורכבות שלא ניתן לבצע ללא עזרה של טכנאי מחשבים.

טכנאי מחשבים בירושלים

 

 

 

 

 

תיקון מחשבים – למה לתקן ולא לרוץ לקנות חדש

אז קנינו מחשב עברה לה חצי שנה ופתאום יש לנו תקלה , לא צריך לרוץ ולקנות חדש, הסיבה לכך פשוטה עלות של מחשב חדש גבוהה מאוד בימינו, לכל מחשב תקלות שונות ומשונות שניתן לפתור בעלות מזערית ביחס למחירו של המחשב, למרות זאת אם מדובר במחשב ישן יש לשקול האם המחיר של התיקון לא עובר את שווי המחשב, למחשבים מיומם הראשון בפעולה יכולות לקרות תקלות, מחשבים בנויים בצורה מאוד מורכבת ולכן תקלות הן דבר שבשגרה, רבות מתקלות המחשב הנם תקלות ברמת התוכנה, תקלות אלו ניתנות לתיקון בקלות רבה, להבדיל מתקלות ברמת החומרה שמחיר התיקון במקרים אלו יקר בהרבה. מהי חומרה ? חומרה היא מילה המתארת את חלקי המחשב, לכל מחשב רכיבי חומרה רבים למשל – דיסק קשיח – ספק כח – לוח אם וכו.