תיקון מחשבים ניידים בירושלים

CompFix – תיקון מחשבים ניידים בירושלים

מזה 20 שנים, מעבדות compfix עוסקות בתיקון מחשבים ניידים בירושלים. עם השנים צברנו נסיון ומקצועיות אשר הם היתרון שלנו על המתחרים. אנו מבצעים תיקוני לוח אם עד לרמת הרכיב הבודד. החלפת דיסק קשיח לכל מחשב נייד, החלפת מסך לכל סוגי הניידים, החלפת שקע טעינה, תיקון בעיות תוכנה וחומרה, ברשותינו מלאי גדול של חלקי חילוף חדשים, לכל סוגי המחשבים הניידים. צרו עמנו קשר עוד היום לחווית שירות שלא הכרתם. אנו מספקים שירות מהיר תיקון איכותי ובמחיר משתלם, אחריות לכל תיקון ועוד…

ליצירת קשר ושירות תיקון מחשב נייד בירושלים עד הבית חייגו – 0737590128

תיקון מחשבים ניידים

 לכל מחשב נייד מערכות רבות כגון לוח אם , דיסק קשיח , מסך, כונן דיסקים ועוד כל אחד מרכיבי מחשב אלו מכיל עולם טכנולוגי שלם. תקלה באחד מרכיבי מחשב אלו, יהפכו את המחשב שלנו למחשב חסר ערך. מה שיכול להשתנות בקלות רבה ע"י ביצוע פעולת תיקון ע"י מומחה מטעמנו. במעבדה לתיקון מחשבים ניידים כלים ומכשירים רבים, העוזרים לאתר את התקלה במחשב. לאחר איתור התקלה ניתן להשיב את המחשב המחשב לפעילות תקינה, ע"י תיקון הרכיב המקולקל ואו החלפתו.

תיקון מחשבים ניידים בירושלים

תיקון מחשבים ניידים בירושלים

החלפת מסך למחשב נייד

כדי להחליף מסך למחשב נייד יש צורך בידע ומקצועיות. פעולת ההחלפה של המסך לא אורכת זמן רב אך אינה פעולה פשוטה. לכל מחשב נייד מסך אשר יחודי לו, ורק לו ויש לבצע התאמה לפי הדגם. ברוב המקרים יש צורך בהחלפה של המסך עקב שבר. אנו מתמחים בהחלפת מסכים למחשבים ניידים מכל הסוגים, לעוד פרטים ולמאמר מלא בנושא. החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מקלדת למחשב נייד

לכל מחשב נייד מקלדת שונה, במקרים רבים המקלדת תתקלקל עקב חדירה של נוזלים. כדי להחליף את המקלדת יש לבצע פעולה שונה בכל מחשב נייד לפי מבנה המחשב והצורה בו הוא מורכב. ישנם מקרים בהם המקלדת מתקלקלת מבלאי של לחיצות ואו לחיצות חזקות על המקשים. יש להמנע מהנחת נוזלים בקרבת המחשב, כדי למנוע תקלה חמורה במקלדת.

החלפת דיסק קשיח למחשב נייד

בכל מחשב נייד ישנו דיסק קשיח, כדי להחליף את הדיסק הקשיח יש לפרק את המחשב בהתאם לדגם שלו, הדיסק הקשיח ממוקם במקום שונה בכל נייד ופעולת הפירוק נעשית בצורה שונה לכל דגם מחשב נייד כדי להגיע אל הדיסק הקשיח, ברשותינו כל הכלים המתאימים כדי לבצע פעולה של החלפת דיסק קשיח במחשבים ניידים בצורה המקצועית ביותר טיפ קטן: התקלקל לכם הדיסק הקשיח? מומלץ מאוד לשדרג אותו לדיסק מסוג ssd כדי להאיץ את פעולת המחשב.

תיקון שקע טעינה למחשב נייד – החלפת שקע טעינה למחשב נייד

כדי להחליף את שקע הטעינה במחשב נייד יהיה עלינו להתאים את השקע לפי יצרן המחשב, דגם המחשב ועוד.. הפעולה דורשת פירוק מלא של המחשב הנייד, התעסקות עם הלחמות בדיל מיוחדות ועוד.. נשבר לכם שקע הטעינה? צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לעזור. יש ברשותינו מלאי של כל סוגי שקעי הטעינה למחשבים ניידים כך שהתיקון מהיר ללא צורך בהמתנה להזמנת חלקים, ברוב המקרים ניתן לתקן אצלינו שקעי טעינה תוך שעתיים.

תיקון לוח אם למחשב נייד

כדי לתקן לוחות אם במחשבים ניידים דרוש המון ידע באלקטרוניקה של מחשבים ניידים, לוח האם של המחשב הנייד הוא החלק הכי מרכזי בכל מחשב, כל תקלה בלוח האם תגרום לבעיה בצומת הכי מרכזית במחשב ובמקרים רבים המחשב לא ידלק כלל. חשוב מאוד לבדוק את הרקע של המעבדה אליה אתם שולחים את המחשב הנייד שלכם.

קורה לכם לפעמים שהמחשב הנייד לא זז או מלא במסכים כחולים ואתם לא יודעים מה בדיוק לעשות?
חשבתם בטח לא פעם לקנות מחשב חדש. לא תמיד יש צורך לקנות חדש. ניתן לתקן או לעשות פירמוט למחשב כדי להחזיר אותו לפעולה תקינה. ניתן גם לתקן מגוון רחב של תקלות, כדי להשיב את המחשב לפעולה תקינה. אבל גם נשקלת המחשבה שלעיתים צריך מחשב חדש ותמיד נשאלת השאלה איזה מחשב נייד חדש לקנות.

laptops-repair

תיקון מחשב נייד בירושלים

טיפים לבחירת מחשב נייד חדש:
1. כשאתם בוחרים מחשב, אתם צריכים לחשוב לאיזה צורך המחשב עונה לכם?
2. אחרי שעניתם על השאלה לאיזה צרכים המחשב עונה לכם תבדקו עם עצמכם כמה אתם מוכנים להשקיע במחשב נייד חדש.
3. אחרי שעניתם על שאלות אלו צריך גם לבדוק או להתייעץ על איזו חברה ודגם מומלץ לקנות שתואם את דרישותכם.